Новини
Робота педагогів на канікулах
Відповідно до річного плану роботи школи 01.11.2018 р. відбулося засідання педагогічної ради школи на тему: "В.Сухомлинський - видатний український вчитель". Вчителі Груша Н.Д., Ситарчук О.Л., Юрченко Л.В., Терлецький О.Ф., Котляр Т.А., Нестерук Т.В. та Романюк Т.О. ознайомили колег з творчими наробками з даного питання.
Робота педагогів з учнями на канікулах
Учні 11 класу продовжують підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання. 31.10.2018 року у школі було проведено пробне ЗНО з української мови (вчитель Ткачук Ю.М.). Усі бажаючі учні мали можливість перевірити рівень своїх знань.
Робота педагогів з учнями на канікулах
30.10.2018 року під час осінніх канікул з метою підготовки учнів 11 класу до зовнішнього незалежного оцінювання у школі було проведено пробне ЗНО з математики (вчитель Терлецький О.Ф.). Усі бажаючі учні мали можливість перевірити рівень своїх знань.
День Захисника в госпіталі
14 жовтня в День захисника України «Фабрика добра» відвідала поранених воїнів, які лікуються у шпиталі м. Вінниці. Також ми гостювали у вінницьких волонтерів – наших друзів «павучків», які плетуть маскувальні сітки ось вже чотири роки поспіль. Діти виступили з вітальною програмою «Я люблю Україну», Голова наглядово-координаційної Ради громадських організацій та волонтерів ВМЦК ЦР, голова БФ «Миротворець» Олена Верлан-Кульшенко нагородила активістів Дитячого волонтерського руху подяками. Слава Україні!
Тиждень початкової школи
З 08 жовтня по 12 жовтня в школі проходив Тиждень початкової школи.
Він був насичений багатьма різноманітними подіями: цікавими ранковими зустрічами, заочними подорожами, виставками , конкурсами, екскурсіями та захоплюючими змаганнями. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Кожен день відповідав певному предмету.
Патріотичний майстер-клас з розпису печива
Скоро 14 жовтня і наша «Фабрика добра» готується до поїздки в госпіталь м. Вінниці, щоб привітати воїнів з Днем захисника України. Учні 6 і 7 класів розписували подарункове печиво. Благодійний майстер-клас проводила справжній професіонал своєї справи, чудова, талановита Людмила Іванівна Чайнюк. Людмило Іванівно, щиро дякуємо Вам за допомогу і за Ваше добре серце!
Навігація
- Головна
- Про школу
- Новини
- Відео про школу
- Адміністрація закладу
- Педагогічний колектив
- Нормативні документи
- Фотоальбом
- Контакти
- Громадська приймальня
- Пошта
- Довідкова інформація
- Інформація та документи про освітню діяльність
- Фінансова діяльність
- Позабюджетні кошти
- Бібліотека
- ЗНО
- ДПА
- Нова українська школа
- Вакансії
- Протидія булінгу
- Дистанційне навчання
- Кабінет психолога
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Протидія дискримінації
- Рух здобувачів освіти
- Профорієнтаційна робота
- Атестація в закладі освіти
Новини
Контакти
Адреса: 23700, м.Гайсин, вул.Б.Хмельницького, 44
Тел.: (04334)22329
Email: sch2@gnedu.vn.ua