Новини
Ми проти насильства!
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати: 25 листопада ‒ Міжнародний день боротьби із насильством щодо жінок, 1 грудня ‒ Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 2 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня ‒ Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, 5 грудня ‒ Міжнародний день волонтера, 6 грудня ‒ вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, 9 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня ‒ Міжнародний день прав людини.
В рамках акції в нашому навчальному закладі пройшов ряд заходів, серед них: година спілкування "Права людини понад усе!", круглий стіл "Права людини і громадянина", виставка малюнків "Щаслива сім’я без насильства", акція "Наші долоньки проти насильства" та інші.
Наші заходи пройшли під гаслом "Від миру в домі - до миру в усьму світі!"
7 грудня - День української хустки
Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.
Діти також долучилися до цього свята і підтримали флешмоб “Одягни хустку – прикрась себе”.
Вам є кого захищати! Нам є ким пишатися!
5 грудня – День волонтера, 6 грудня – День ЗСУ. Недаремно ці два свята поряд, так само, як стоять поряд волонтер і захисник України. Для нашої «Фабрики добра» це не просто чергові дні в календарі, це значущі події. Напередодні Дня волонтера, ряди Дитячого волонтерського руху поповнилися, нас стало більше на 15 дітей, а значить і добрих патріотичних справ стане більше. Нагороджував юних фабрикантів значками та Кодексом честі волонтера учасник двох революцій, волонтер Сергій Васильченко.
Посильна допомога воїнам ООС, підтримка родин полеглих, організація і проведення цікавих патріотичних акцій, флешмобів – це далеко не весь список добрих справ «Фабрики добра», саме за таку роботу ми були нагороджені грамотами від командира частини А 1619 та від райдержадміністрації та районної ради.
6 грудня діти привітали військовослужбовців частин А 0707 та А 1619 з 30-ти річчям Збройних Сил України, подякували їм за мирне небо, за те, що і вдень і вночі стоять на обороні держави. Слава Україні! Героям слава!
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Ми - незалежні!
Неймовірний день сьогодні для України!
30 років тому народ зробив свій правильний вибір. 1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум щодо проголошення незалежності України.
У бюлетені референдуму було запитання: «Чи підтверджуєте ви Акт проголошення незалежності України?» і два варіанти відповіді: «Так, підтверджую» або «Ні, не підтверджую».
У цьому заході взяли участь 31 891 742 людини, що склало на той час 84,18% населення України.
90,32% учасників референдуму відповіли: «Так, підтверджую».
Сьогодні навіть серце б’ється схвильовано, бо в цей час Україна ставала незалежною через референдум.
30 років ми є НЕЗАЛЕЖНИМИ українцями!
Слава Україні! Слава Героям!
СЛАВА ВСІМ, ХТО ПРОГОЛОСУВАВ: «Так, підтримую»!
Україна пам’ятає! Світ визнає!
Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.
Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті», приуроченій 88-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в нашому навчальному закладі пройшов ряд заходів. Класними керівниками проведені години спілкування, «Голодний 33-й», «Моторошні дні в історії українського народу». В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Жорна червоного терору», мали змогу погортати сторінки Книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років по Вінницькій області, обговорювали відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!».
На вікні свічі не задути,
Скарги і плачі досі чути -
Усе люди тямлять.
Досі жаль до сліз тих, що не впору
Їх потяв укіс Голодомору,
Тож, вічна їм пам'ять…
Навігація
- Головна
- Про школу
- Новини
- Відео про школу
- Адміністрація закладу
- Педагогічний колектив
- Нормативні документи
- Фотоальбом
- Контакти
- Громадська приймальня
- Пошта
- Довідкова інформація
- Інформація та документи про освітню діяльність
- Фінансова діяльність
- Позабюджетні кошти
- Бібліотека
- ЗНО
- ДПА
- Нова українська школа
- Вакансії
- Протидія булінгу
- Дистанційне навчання
- Кабінет психолога
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Протидія дискримінації
- Рух здобувачів освіти
- Профорієнтаційна робота
- Атестація в закладі освіти
Новини
1000 днів тривог, відчаю, стресу, молитов, а водночас стійкості, мужності, спротиву, героїзму....
Контакти
Адреса: 23700, м.Гайсин, вул.Б.Хмельницького, 44
Тел.: (04334)22329
Email: sch2@gnedu.vn.ua