Новини
УВАГА!
Міжнародний день Європи 2022 - дата, суть і традиції свята
Україна відзначає 8 травня за європейською традицією – як День пам’яті та примирення і вшанування жертв Другої світової війни
Сьогодні в Україні, так само як у світі, відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни.
Як відомо, 7 травня 1945 року був підписаний Акт воєнної капітуляції Німеччини, який набув чинності 8 травня о 23:01. З цієї нагоди цього дня в багатьох містах Європи та США були проведені велелюдні святкування. Однак, на вимогу Кремля, 8 травня 1945 року, о 22:43 за середньоєвропейським часом (о 00:43 9 травня за московським), у передмісті німецької столиці Карлсхорсті був підписаний ще один «Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини», який підтвердив аналогічний документ, підписаний днем раніше у Реймсі, і підтвердив час припинення вогню - 8 травня в 23:01 за середньоєвропейським часом (9 травня в 1:01 за московським).
Офіційне гасло пам’ятних заходів – “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”. Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.
Перемогли нацизм – переможемо і рашизм! Слава Україні!
Зовнішнє незалежне оцінювання
Оприлюднено демонстраційний мультитест ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант мультитесту зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Демонстраційний мультитест ЗНО є аналогічний тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування). Тест допоможе вступникам ознайомитися зі структурою завдань, схемою нарахування тестових балів за виконання тесту, часом для виконання завдань тощо. Загалом мультитест складатиметься із 60 завдань та охоплюватиме три навчальні предмети – українська мова, математика, історія України. Кожний предметний блок містить 20 завдань. На виконання всіх завдань тесту вступникам буде відведено 120 хвилин. Результат кожного предметного блоку завдань буде переведено в шкалу 100–200 балів. Для отримання результату за шкалою 100–200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.
Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет розповів, що цьогоріч абітурієнти складатимуть мультипредметний тест, який охоплюватиме три дисципліни: українську мову, математику та історію України.
НАШ БІЛЬ - ЧОРНОБИЛЬ
Після 26 квітня 1986 року світ розділився на «до» і «після». У цей день на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики (до вибуху на АЕС «Фукусіма-1») як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, так і за економічними збитками. Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, чисельні людські жертви та зруйновані долі.
Ось вже 36 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й… Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.Вшановуємо та пам’ятаємо безсмертний подвиг ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, схиляємо голову перед їх відданістю, сміливістю та патріотизмом, а мужність та жертовність, з якою ці люди виконували свій обов’язок, надихає майбутнє покоління та є прикладом того, як потрібно поважати та захищати свою Батьківщину. Люди, які поклали своє життя під час ліквідації, рятували від катастрофи не тільки Україну, а й всю Європу. І завдяки цим людям трагедія залишилася Чорнобильською, і не стала всесвітньою.
Благодійна акція "Серце до серця"
В усіх областях України пройде 17-та благодійна акція “Серце до серця” під гаслом “Почуй світ!”. Вона триватиме з 1 квітня по 31 червня 2022 року. Цьогоріч кошти збиратимуться з метою придбання діагностичного медичного обладнання для дітей з вадами слуху у дитячі лікарні країни.
Уже 16 років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” проводить акції зі збору коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі лікарні України.
Благодійний фонд зазначає, що діти мають обслуговуватися на цьому обладнанні абсолютно безкоштовно.
17-й раз поспіль наш навчальний заклад планує активно долучитися до цієї важливої акції. Будьмо милосердними!
Навігація
- Головна
- Про школу
- Новини
- Відео про школу
- Адміністрація закладу
- Педагогічний колектив
- Нормативні документи
- Фотоальбом
- Контакти
- Громадська приймальня
- Пошта
- Довідкова інформація
- Інформація та документи про освітню діяльність
- Фінансова діяльність
- Позабюджетні кошти
- Бібліотека
- ЗНО
- ДПА
- Нова українська школа
- Вакансії
- Протидія булінгу
- Дистанційне навчання
- Кабінет психолога
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Протидія дискримінації
- Рух здобувачів освіти
- Профорієнтаційна робота
- Атестація в закладі освіти
Новини
1000 днів тривог, відчаю, стресу, молитов, а водночас стійкості, мужності, спротиву, героїзму....
Контакти
Адреса: 23700, м.Гайсин, вул.Б.Хмельницького, 44
Тел.: (04334)22329
Email: sch2@gnedu.vn.ua