Новини
День людей з інвалідністю
Щороку 3 грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1992 році. Цей день покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя.
«Всі ми різні, але всі рівні» - під таким гаслом у школі пройшли виховні заходи по класах.
Знати, щоб жити!
Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.
На підтримку людей , хворих на ВІЛ/СНІД в школі було проведено акцію «Червона стрічка порозуміння», створено соціальний відеоролик « Знати, щоб жити», бесіди, лекції з даної тематики.
Пам'яті жертв Голодомору
Пам’ять Голодомору – пам’ять серця
Зроніть сльозу. Бо ми не мали сліз.
Заплачте разом, а не наодинці.
Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,
Що мали зватись гордо — українці.
Заплачте! Затужіть! Заголосіть!
Померлі люди стогнуть з тої днини,
Й благають: українці, донесіть
Стражденний біль голодної країни!
Мало знайдеться в історії не тільки України, а й світу таких трагедій, як Голодомор 1932–1933-го. За один рік загинула п’ята частина сільського населення України. Штучний голод, за різними оцінками, забрав від семи до десяти мільйонів життів українців. В Україні щохвилини вмирало голодною смертю 17 людей, за годину – тисяча, за добу – 24 тисячі. І це далеко не остаточна цифра. Мільйони людей, які загинули в 1933 році голодною смертю, не могли безслідно розчинитися в часі і просторі. Про них пам’ятають ті, хто вижив, - їх діти та онуки.
В ці трагічні скорботні дні в школі по класах було проведено ряд заходів, приурочених пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
Конкурс дитячого малюнка
Редакція журналу «Охорона праці» організовує і проводить конкурс "Охорона праці очима дітей".
День Гідності та Свободи
Шукаючи Європу, ми знайшли Україну!
Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробили дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-2014 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли її громадяни продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
Після подій Революції Гідності і до сьогодні на території нашої держави, нажаль, ідуть військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів. Вічна пам’ять полеглим!
Ми пишаємося тим, що ми є дітьми доброго, сміливого і волелюбного народу – народу України! На знак вшанування подій Революції Гідності вчителі школи підготували відеоролик «До Дня Гідності і Свободи».
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=XP_gzx7sEtw&t=9s
Всесвітній день дитини
20 листопада відзначається одне з найдобріших свят на землі - Всесвітній день дитини. Воно виникло в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію, рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року. В Україні офіційно свято було встановлене у 2009 році.
Діти були і залишаються найдорожчим скарбом, гордістю і надією держави.
Адміністрація та педагогічний колектив школі щиро і сердечно вітають учнів нашої школи з цим чудовим святом! Будьте здорові і щасливі, наші любі діти! Живіть у мирі та будьте впевненими у завтрашньому дні!
Пам’ятайте, що ви – найкращі! Школа любить вас!
Навігація
- Головна
- Про школу
- Новини
- Відео про школу
- Адміністрація закладу
- Педагогічний колектив
- Нормативні документи
- Фотоальбом
- Контакти
- Громадська приймальня
- Пошта
- Довідкова інформація
- Інформація та документи про освітню діяльність
- Фінансова діяльність
- Позабюджетні кошти
- Бібліотека
- ЗНО
- ДПА
- Нова українська школа
- Вакансії
- Протидія булінгу
- Дистанційне навчання
- Кабінет психолога
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Протидія дискримінації
- Рух здобувачів освіти
- Профорієнтаційна робота
- Атестація в закладі освіти
Новини
1000 днів тривог, відчаю, стресу, молитов, а водночас стійкості, мужності, спротиву, героїзму....
Контакти
Адреса: 23700, м.Гайсин, вул.Б.Хмельницького, 44
Тел.: (04334)22329
Email: sch2@gnedu.vn.ua