Новини

  Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

  З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу проходить шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

         Основна мета тижня #Love30 – запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі.

          З нагоди проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього рух, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, класні керівники пояснювали дітям правила поведінки пішоходів, надавали рекомендації до використання (носіння) світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі. Були проведені заняття з теми безпеки дорожнього руху, уроки з основ безпеки життєдіяльності, тематичні виховні години та інші освітні заходи з популяризації та виховання безпечної поведінки дітей на дорогах.

   

  21.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Молодіжний рух "Лідер" збирає актив

  На базі Гайсинського міського Будинку школярів та молоді відбулися підсумкові збори молодіжного руху «Лідер». На ньому були присутні представники нашого навчального закладу. Це активісти школи Дмитришена Єлизавета, Зазноба Роман та Головань Іван. Діти взяли участь у тренінгах та параді вишиванок. Дмитришену Лізу було нагороджено грамотою. 

  21.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Україна вишивана

  А українська вишиванка — диво,
  У ній народу код, його душі.
  І кожному в ній зручно і красиво,
  Вдягнути ж вишиванку поспіши.
  І гордо йди у ній по цілім світі,
  Та мовою своєю розмовляй!
  І хай сміється сонечко в зеніті —
  Ти рідного свого не забувай!
  Бо в ньому все — ліс, гори і долина,
  І річечка, й маленьке джерельце,
  Твій рідний край, чарівна Україна,
  І мати, й батько — пам’ятай про це!
  І хліб на вишиванім рушникові,
  І пісня, що до серця пролягла,
  І краєвиди навкруги чудові,
  І стежка, що у Всесвіт повела.
  Вдягни свою чудову вишиванку,
  Відчуй в ній ласку і душі тепло,
  І чистий ранок в ніжному серпанку,
  І те, як добре з мамою було.

  20.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Вітаємо з днем народження Олексія Брика!

  Талановитого письменника, добру людину, випускника школи 1954 року Олексія Григоровича Брика колектив школи сьогодні  вітає  з днем народження! Бажаємо Вам творчого натхнення, незвичайних сюжетів, сміливих ідей, прекрасного здоров’я, великого числа шанувальників, вірного успіху і особистого щастя в житті!

  Олексій Григорович Брик народився в с.Кузьминці Гайсинського району 15 травня 1935 року. Юнацькі роки минули в м.Гайсин де навчався у середній школі №2. Любов до слова посіяли в дитячій душі вчителі та мама, селянка з трудовими мозолями і порепаними долонями, яка важко працювала спочатку на колгоспному полі, а потім на місцевому концерному заводі. Важке дитинство було у Олексія, родина отримала похоронку, в якій повідомлялося про загибель батька на фронті. Ніби у відповідь на всі ці знегоди, хлопчик вчився старанно.

  Ще навчаючись в сьомому класі, він почав успішно віршувати. Кілька його віршів було опубліковано в газетах і журналах. На молодого початківця звернув увагу поет  Орест Корсовецький. Після тісної співпраці з молодим Бриком вийшла перша добірка віршів в газеті «Молодь України».

  Навчаючись у Молдові на факультеті філології та психології Бельцького педагогічного університету, а потім у Київському державному університеті імені Т.Г.Шевченка (романо-германський відділ), юнак продовжував писати вірші та оповідання, друкувався в газетах і журналах.

  Якось, перебуваючи на Вінничині, О.Брик взяв участь у зустрічі подільських літераторів з М.Рильським. Максим Тадейович зробив чимало зауважень, яких не прийняло гонористе серце амбіційного юнака. На деякий час він відклав літературні заняття і поринув у науку. Тепер його статті на педагогічну тиматику можна було побачити у галузевих виданнях.

  Одружившись Брик переїжджає до Чернігова. Тут його добре знають як прекрасного педагога, директора шкіл, викладача Чернігівського технологічного університету.

  У 90-ті роки минулого століття Олексій Григорович знову повертається до письмового столу. На шпальтах газет «Наш Край», «Чернігівський вісник», «Деснянська правда» з’являються хвилюючі оповіді, бувальщини, а з 2000 року одна за одною виходять його книги «Диво-жінка», «Гра в коники», «Не схили чола», «Всі хочуть жити», «Спадкоємиця мудрих», «І возлюби…» та інші. Вони полюбилися читачам за багацтво тематики, за вміння малювати яскраві характери, за несподівані сюжетні повороти, за влучне слово.

  Олексій Брик – лауретат премії прикордонних військ України «Смарагдова ліра», літературної премії спілки «Чернігів» ім. Л. Глібова. Він друкується у відчизняних та міжнародних часописах, є одним із співавторів книги «Живими залишилися тільки ми», член редколегії «Книги пам’яті», займається редакторською справою, бере найактивнішу участь у літературному житті Чернігова.

  Олексій Григорович Брик – член Національної Спілки письменників України з 2002 року.

  15.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  15 травня - День сім’ї

              Міжнародний день сім’ї відзначається щорічно 15 травня. Сім’я є берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї  зростає добробут народу! З сім’ї починається життя людини. Вона – джерело любові, поваги те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

  Наш навчальний заклад  долучився до вшанування цього свята. Класоводами та класними керівниками були проведені  інформаційно-просвітницькі заходи, виховні години, виставки світлин “Миттєвості сімейного щастя”.

   

   

  14.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  До Дня Європи в Україні

           З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у  ЗЗСО І – ІІІ ст.№2 пройшли заходи до Дня Європи в Україні. Зокрема, перегляд відеофільмів «Історія виникнення Європейського Союзу»», «Я- європеєць», засідання круглого столу на тему: «Європейські цінності в Україні». Серед учнів початкової школи проводився конкурс малюнків на асфальті «Крок до Європи». Також у ці дні пройшли години спілкування, бесіди на тему євроінтеграції України. Школярі згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян.

  14.05.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 «23» 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
  Всього новин: 544