Новини

  Пам’ятаймо Героїв!

  І рани їхні вже їм не болять.

  Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло.

  Як крила ангела, злітаючи назад,

  Небесна Сотня в вирій полетіла…

  Тиха акція «Ангели пам'яті», участь у вшануванні Героїв Небесної Сотні, екскурсії до музею АТО і міського кразнавчого музею, уроки звитяги - це все заходи, які пройшли в нашому навчальному закладі в ці трагічні, важкі дні, коли ми згадуємо події на Майдані в лютому 2014 та біля Дебальцево в січні-лютому 2015 року. Слава полеглим за Україну!

   

  22.02.2021 | Aдмін | Читати далі

  Комп’ютер і я

  Відповідно до плану роботи закладу освіти  є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики.  Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності. Позакласна робота з інформатики є невід'ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в закладі. Вона поглиблює знання, залучає до вивчення предмета учнів початкової і середньої школи, сприяє розвитку їх інтелекту, розширює світогляд.
  Для учнів 9 - 11 класів проводився   «Конкурс знавців Microsoft PowerPoint ».     
  Учні 5-8 класів розгадували ребуси та кросворди з даної тематики , відповіднодо вікових групп.
  Між учнями 8 класу проведено конкурс на кращу стінгазету «Цікава інформатика»
     Активну участь взяли учні початкових класів. Під час гри вони показали свою обізнаність та вміння працювати в групі. 
  Найактивніші нагороджені подяками.
  19.02.2021 | Aдмін | Читати далі

  Най...Най...Най...- про всіх і все і відразу!

   З 08.02  по  12.02. в школі проходив  предметний  тиждень з біології  та екології  на  тему: « Най…Най…Най – про всіх і все одразу».

  Здобувачам  освіти  5- 11 класів, відповідно  до їх  вікового розвитку, було запропоновано  позакласні  заходи .

  Здобувачі освіти 5 класу приймали участь  у конкурсі  « Ми  мудреці» та  «Відгадай  загадку». Найактивнішими  були : Степанець А., Ткачук Н., Дадабаєв Д., Данчук Б., Цимбалюк Я.

  Здобувачі  освіти  6  класу працювали  у трьох  командах . У ботанічному КВК перемогу здобули : Гончарук А., Паламарчук Є., Ранюк М., Солодкий А., Черевчук А.

  Здобувачі  освіти  7  класу демонстрували  свої знання  під час зоологічної вікторини. В ході змагань  перемогу одержали : Заліщук Р., Мельник О., Гавришко А., Некрут В., Руденко О.

  У біологічній  інтелектуальній  грі  «Найрозумніший» (для здобувачів освіти 8 класу) перемогу  здобули : Білоконь І.,Подоляк І.

  Із  музичним  супроводом  було проведено інтелектуальні ігри  «Кращий з кращих (для  здобувачів  освіти  9 класу) та «Кращий з кращих»(для здобувачів  освіти  10 класу). Гарні знання продемонстрували : Саврасов Н., Дадабаєв Б., Колеснікова Н.(9 клас) та  Бондаренко А., Торохтій  В.(10 клас).

  На завершення тижня  здобувачі освіти  11 класу  провели  науково – практичну конференцію «Біль Землі». Вони  розробили  матеріал і захистили його у вигляді  презентацій .

   

    На високому рівні  до  захисту  презентацій  підготувались  здобувачі освіти  Алгаш А. (тема: «Літосфера:екологія» і  Возний  А.(тема: «Гідросфера. Проблеми сучасності . Екологічні проблеми і перспективи їх вирішення»).

  17.02.2021 | Aдмін | Читати далі

  У країні Географії

       З 01.02. по  05.02. в школі пройшов  тематичний  тиждень  географії            « Карта  - один із найважливіших  винаходів  людства».

        Тиждень  пройшов  під  девізом : « Вивчити географію без карти неможливо!»

      Активну участь в  тижні  взяли учні  6 – 10 класів – Головань Іван, Рак  Анна, Грабовська  Наталія, Дадабаєв  Богдан, Кравченко Олександр, Заліщук Роман, Мельник Олександр.

       Дітей  зацікавили  інтерактивні  ігри , конкурси: «Хто краще знає географічну карту!» , « Географія устами  учнів», «В країні  Топоніміка», « Я люблю  географію»,  географічний  турнір « Відкриваємо  на суші і у воді».

      

  05.02.2021 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень математики у школі

               З 25 по 29 січня 2021 року  у школі проходив  Тиждень математики. Гаслом тижня були обрані слова  німецького математика Фелікса Гаусдорфа «Є в математиці щось таке , що викликає людське захоплення».

             Перший  день тижня розпочався із оголошення плану проведення. У понеділок відбувся  захист математичного проекту «Салон  краси чисел» здобувачами освіти 5 класу  Школярі  9  класу розпочали роботу над математичним плакатом.

            Під час проведення десятихвилинок на уроках математики діти слухали повідомлення  про цікаві факти із життя видатних математиків. Були проведені математичні руханки.

            На протязі тижня учні 9, 10, 11 класів  узяли участь у змаганнях з усного рахунку.

            Між колективами 5 і 6 класу було проведено «Математичний морський бій», а в  7 і 8 класі відбулися  «Математичний брейн-ринг» і «Аукціон знань».

           Усі здобувачі освіти школи взяли участь у конкурсі «Модель математичної фігури своїми руками»

           Найактивніші учні були нагороджені грамотами.

  29.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  Крути, вас не забути!

                 29 січня 1918 року відбувся бій під Крутами. Тоді 600 українських студентів не тільки зупинили чотиритисячну армію більшовиків, а й уповільнили приєднання України до “червоної” Росії.

                 Наприкінці грудня 1917 року більшовики відкрито виступили проти існування Української Народної Республіки. 

           Чотиритисячне більшовицьке угруповання сунуло на Київ, маючи на меті захопити українську столицю. Спершу сили УНР на деякий час зупинили ворога біля залізничної станції “Бахмач”, на Чернігівщині, але після кількох днів запеклих боїв вони відступили до станції “Крути”, на заздалегідь підготовлені позиції. Саме там 29 січня на них вийшли загони більшовиків.

                 Українські війська, які зайняли оборону під Крутами, налічували майже 300 бійців Студентського куреня, 250 – Першої Київської козацької школи і другої Київської української гімназії імені Кирило-Мефодіївського братства. Їм на допомогу прийшли також приблизно 80 місцевих добровольців, “вільних козаків”.

                Сам бій тривав до пізнього вечора 29 січня. Українцями було відбито кілька атак, але втpaти були занадто великі. Командир УНР Аверкій Гончаренко віддав наказ – відступати до ешелону, який чекав за два кілометри від станції. Відступаючи, одна чота студентів у сутінках втратила орієнтир і повернулася на станцію “Крути”, уже зайняту червоноармійцями. Там їх було захоплено в полон. Червоний командир Єгор Попов, розлючений жaхливими втpaтами, яких зазнали більшовики від жменьки студентів, наказав пepeбити полонених.

                Зі схоплених студентів більшовики спершу познyщaлися, а потім розcтpiляли. Один з захисників Крут перед розcтpiлом заспівав “Ще не вмерла Україна” – решта студентів підтримали спів та зaгинyли з українським гімном на вустах.

                Хoвaти героїв більшовики заборонили. Однак після їх відступу тіла захисників Крут були пoxoвані, а пізніше наказом уряду УНР 28 Героїв Крут були перепoxoвані на Аскольдовій мoгилі в Києві. Коли радянська влада все ж прийшла в Україну, то зробила все можливе, щоб про бій під Крутами забули на довгі роки.

                Бій під Крутами зупинив наступ більшовицької армії на цілі чотири дні.

               Вшановувати пам’ять Героїв Крут в Україні на державному рівні почали тільки в 2004 році. У 2006 році біля залізничної станції “Крути” було зведено меморіал пам’яті героям, а в 2012 році на Аскольдовій мoгилі встановили пам’ятний хрест Героям Крут.

              Бій під Крутами Український інститут національної пам’яті порівнює з обороною Донецького аеропорту, а юнаків, що віддали свої життя за свободу молодої України, називає першими “кіборгами”.

               З нагоди пам’ятної дати по класах було проведено ряд заходів в рамках відзначення 103-ї річниці бою під Крутами.

  29.01.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 «23» 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
  Всього новин: 510