Новини
VI Веломарш пам’яті полеглих Героїв-земляків
18 вересня вшосте відбувся традиційний Веломарш пам’яті полеглих Героїв-земляків. Приємно, що традиція, започаткована нашим Дитячим волонтерським рухом "Фабрика добра", прижилася в місті і має своїх прихильників. Дощова погода не стала на заваді справжнім патріотам своєї країни - дітям і дорослим. До нас приєдналися волонтери, майданівці, ветерани і учасники АТО, родини полеглих на Донбасі гайсинчан. Кульмінацією урочистої частини стало відкриття банера на калиновій Алеї Героїв. Зігрівала в холодну погоду усіх присутніх любов до України, гарна українська пісня, наша гостинність, теплі обійми, смачна солдатська каша і запашний чай. Наступного року запрошуємо до Веломаршу!
Вітаємо з перемогою!
Колектив закладу вітає лауреата обласного конкурсу "Творча скарбничка - 2021" вчительку початкових класів Нестерук Тетяну Володимирівну! У номінації "Система роботи з використанням технології "Читання і письма для розвитку критичного мислення" при викладанні предметів та курсів" виборола Диплом лауреата конкурсу. Вітаємо! Пишаємося! Бажаємо побільше нових професійних досягнень!
Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day
Творімо добро разом!
Благодійність – це можливість поділитися душевним теплом, допомагати тим, хто цього потребує. Будь-яка допомога важлива, але найбільшою поміччю є добровільне бажання допомогти ближньому,поділитися щиро тим, що маєш. Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи стала благодійна акція «Діти - дітям». Спільними зусиллями діти зібрали багато іграшок, розвивальних ігор, канцелярських товарів, смаколиків для дітей Кисляцького навчально-виховного комплексу Допомагати дітям – це гідна справа!
Рахнівка - земля Героїв
6 вересня у с. Рахнівка завітали представники класних колективів 9 та 11 класу на чолі зі своїми класними керівниками Оксаною Дячок та Наталією Костюк.
Радо зустрів нас директор музею Дмитро Михайлович Омелянчук, він провів цікаву і змістовну екскурсію музеєм, розказав про важкий життєвий шлях Василя Стуса. Діти пройшли стежками, якими ходив поет, побували біля місця, де стояла хата, в якій народився Стус. Ми отримали чимало інформації про Стуса не лише як про українського поета, але й про Стуса-перекладача, прозаїка, літературознавця, правозахисника, одного із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників, Героя України, лауреата Державної премії імені Т.Г. Шевченка, людину страдницької долі, громадянина-патріота.
Біля погруддя поета, діти поклали квіти і калину.
Також юні патріоти відвідали могилу загиблого в АТО земляка Петра Коваленка.
Вшанували пам’ять полеглого хвилиною мовчання.
Мрії збуваються!
У 2020 році наш навчальний заклад взяв участь у V районному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Наш проєкт мав назву «Територія Дитинства» і став переможцем! Кошти для його реалізації виділили районна рада , яку очолював Боровий Г.І., міська рада на чолі з головою Гуком А.І. та ГО «Соціальний центр МХП» (народний депутат України Кучер М.І.).
Тепер ми маємо пришкільний дитячий майданчик, на якому наші діти направляють свою невгамовну енергію в правильному руслі. Дякуємо за допомогу усім причетним!
Навігація
- Головна
- Про школу
- Новини
- Відео про школу
- Адміністрація закладу
- Педагогічний колектив
- Нормативні документи
- Фотоальбом
- Контакти
- Громадська приймальня
- Пошта
- Довідкова інформація
- Інформація та документи про освітню діяльність
- Фінансова діяльність
- Позабюджетні кошти
- Бібліотека
- ЗНО
- ДПА
- Нова українська школа
- Вакансії
- Протидія булінгу
- Дистанційне навчання
- Кабінет психолога
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Протидія дискримінації
- Рух здобувачів освіти
- Профорієнтаційна робота
- Атестація в закладі освіти
Новини
Контакти
Адреса: 23700, м.Гайсин, вул.Б.Хмельницького, 44
Тел.: (04334)22329
Email: sch2@gnedu.vn.ua