Новини
Патріотична Коляда-2022
З гучною патріотичною колядою, дзвінкими піснями, теплими побажаннями завітали активісти Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» до Гайсинської міської ради, в районну державну адміністрацію, в КП "Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації", у ПК «Зоря Поділля», у військові частини А0707 та А1619. Скрізь дітей чекали чудові подарунки, щирі обійми, гарні слова подяки. Завдяки допомозі працівників міської ради та небайдужих депутатів міської ради вдалося зібрати кошти на поїздку до військово-медичного клінічного центру центрального регіону м. Вінниці. У Вінниці діти колядували для поранених захисників, для членів ВО УБД та волонтерів АТО у Вінницькій області, побували також у наших давніх друзів – волонтерів «Чарівної мережки». Назавжди в пам’яті дітей залишаться спогади про Коляду-2022!
До малят завітав Святий Миколай
Юних патріотів привітали з Днем Святого Миколая
День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедровує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому.
Таке диво сталося для маленьких патріотів – активних учасників Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра». З прекрасними вітаннями, чудовими подарунками, цікавими розвагами, веселими піснями завітали до нас заступник директора "УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО" депутат міської ради від «Європейської солідарності» Анатолій Шульга, депутат районної ради від "Європейської Солідарності" Валентина Оріховська, помічник депутата міської ради від "Європейської Солідарності" Олександра Гавріша Уляна Хохлюк, адміністратор Валентина Кирилюк та команда професіоналів-аніматорів. Дякуємо вам за те, що ви поділилися своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з дітьми, допомогли їм відчути радість свята! Усі наші волонтерчики отримали пакунки з солодощами, також нам подарували фарби, набори кольорового та ксероксного паперу та кошти на стрічки для оберегів! Діти щасливі, тому що таке свято для них було організовано вперше. Для того, щоб віддячити нашим гостям, «Фабрика добра» теж виступила з маленькою програмою, яка нікого не залишила байдужим.
Наші маленькі фабриканти не лише отримали «миколайчиків», а й виготовили і відправили дарунки для воїнів 56 бригади, розчулені воїни, отримавши подарунки влаштували онлайн-подяку для дітей. І дітям і дорослим було важко стримати сльози.
Дякуємо нашим воїнам і усім сердечно бажаємо усім здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Нехай щедрий Святий Миколай принесе мир, щастя, злагоду усім родинам та благополуччя рідній Україні!
Годівнички для горобчика й синички!
Ми проти насильства!
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати: 25 листопада ‒ Міжнародний день боротьби із насильством щодо жінок, 1 грудня ‒ Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 2 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня ‒ Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, 5 грудня ‒ Міжнародний день волонтера, 6 грудня ‒ вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, 9 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня ‒ Міжнародний день прав людини.
В рамках акції в нашому навчальному закладі пройшов ряд заходів, серед них: година спілкування "Права людини понад усе!", круглий стіл "Права людини і громадянина", виставка малюнків "Щаслива сім’я без насильства", акція "Наші долоньки проти насильства" та інші.
Наші заходи пройшли під гаслом "Від миру в домі - до миру в усьму світі!"
7 грудня - День української хустки
Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.
Діти також долучилися до цього свята і підтримали флешмоб “Одягни хустку – прикрась себе”.
Навігація
- Головна
- Про школу
- Новини
- Відео про школу
- Адміністрація закладу
- Педагогічний колектив
- Нормативні документи
- Фотоальбом
- Контакти
- Громадська приймальня
- Пошта
- Довідкова інформація
- Інформація та документи про освітню діяльність
- Фінансова діяльність
- Позабюджетні кошти
- Бібліотека
- ЗНО
- ДПА
- Нова українська школа
- Вакансії
- Протидія булінгу
- Дистанційне навчання
- Кабінет психолога
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Протидія дискримінації
- Рух здобувачів освіти
- Профорієнтаційна робота
- Атестація в закладі освіти
Новини
«100 днів у школі» — свято перших досягнень першокласників
Контакти
Адреса: 23700, м.Гайсин, вул.Б.Хмельницького, 44
Тел.: (04334)22329
Email: sch2@gnedu.vn.ua