Юних патріотів привітали з Днем Святого Миколая

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедровує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому.

Таке диво сталося для маленьких патріотів – активних учасників Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра». З прекрасними вітаннями, чудовими подарунками, цікавими розвагами, веселими піснями завітали до нас заступник директора "УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО" депутат міської ради від «Європейської солідарності» Анатолій Шульга, депутат районної ради від "Європейської Солідарності" Валентина Оріховська, помічник депутата міської ради від "Європейської Солідарності" Олександра Гавріша Уляна Хохлюк, адміністратор Валентина Кирилюк та команда професіоналів-аніматорів. Дякуємо вам за те, що ви поділилися своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з дітьми, допомогли їм відчути радість свята! Усі наші волонтерчики отримали пакунки з солодощами, також нам подарували фарби, набори кольорового та ксероксного паперу та кошти на стрічки для оберегів! Діти щасливі, тому що таке свято для них було організовано вперше. Для того, щоб віддячити нашим гостям, «Фабрика добра» теж виступила з маленькою програмою, яка нікого не залишила байдужим.

Наші маленькі фабриканти не лише отримали «миколайчиків», а й виготовили і відправили дарунки для воїнів 56 бригади, розчулені воїни, отримавши подарунки влаштували онлайн-подяку для дітей. І дітям і дорослим було важко стримати сльози.

Дякуємо нашим воїнам і усім сердечно бажаємо усім здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Нехай щедрий Святий Миколай принесе мир, щастя, злагоду усім родинам та благополуччя рідній Україні!

21.12.2021 | Aдмін