ДАП. 244 дні оборони. Вони вистояли!

У ці січневі дні вся Україна вшановує захисників Донецького аеропорту – легендарних «кіборгів». 244 дні воїни тримали надважку оборону ДАПу. Ми не маємо права забувати про подвиг воїнів України! Активісти Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» на чолі зі своїм координатором Наталією Костюк відвідали музей АТО та міський краєзнавчий музей, де співробітники закладів Олександр Гончарук та Сергій Васильченко розповіли дітям про страшні трагічні події травня 2014-січня 2015 років. Дітей вразили кадри документального фільму про оборону аеропорту, вони дізналися, що нині в нашому місті проживає шість «кіборгів». Це : Олександр Печак (випускник нашого закладу 2005 року), Ігор Красножон, Борис Лісовий, Юрій Свіріпа, Олександр Бичок, Вадим Щур. Слава нашим Героям! Вічна пам’ять полеглим захисникам України!

21.01.2022 | Aдмін