Ой, коляда йде!

Дитячий волонтерський Фабрика добра традиційно на зимових канікулах вирушив вулицями міста з колядою, щоб привітати мешканців з народженням Христа. Всі кошти, виручені від коляди пішли на поїздку дітей до військово-медичного клінічного центру центрального регіону у м. Вінниці, де нас дуже чекали і радо зустрічали. Юні патріоти привітали захисників України, а також весь медичний та обслуговуючий персонал госпіталя з Різдвом Христовим. Гарно поколядували, пощедрували і засівали діти у наших вінницьких друзів, які нам допомагають і всіляко підтримують- це ГО Всукраїнське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів АТО ( голова Анатолій Слівінський), а також ГО «Чарівна мережка» (голова Мирончак Світлана). Всі учасники поїздки привезли з собою гарні спогади, чудовий настрій і багато-багато солощів, на які щедрі були господарі.

17.01.2019 | Aдмін