Відзначення Дня волонтера і Дня Збройних Сил України

5 грудня координатора Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» Наталію Костюк було запрошено в м. Вінницю на захід, приурочений  Всесвітньому Дню волонтера. В «Плеяді» зібралися відомі волонтери з усієї України для отримання нагород від Голови Верховної Ради України та Всеукраїнської Спілки учасників бойових дій і волонтерів АТО. Голові Спілки Анатолію Слівінському було передано подарунок від учнів школи – плакат до Дня волонтера.

6 грудня педагог-організатор школи Наталія Костюк була запрошена на районний захід , присвячений Дню волонтера і Дню Збройних Сил України до Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія №2», де познайомила присутніх з роботою Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра»

8 грудня команда старшокласників школи взяла участь у військово-патріотичних змаганнях з нагоди Дня Збройних Сил України, які було організовано у НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії м.Гайсин

14.12.2017 | Aдмін