Олімпійський тиждень – 2024

Уже традиційно, у нашому  закладі освіти відбувся Олімпійський  тиждень ,а саме з 07.10 по 11.10 2024 року.

Олімпійський тиждень 2024 видався жвавим, пізнавальним, веселим та цікавим. Метою спортивних заходів було навчити учнів цінувати та зміцнювати власне здоров’я, виховувати в них потребу в постійній руховій активності,  залучити до активних занять фізичною культурою та спортом.
      У рамках Олімпійського тижня вчителем фізичної культури Побережцем О.Л. було організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, естафети, олімпійські уроки, виставка стінгазет  на спортивну тематику, спортивні змагання між класами з волейболу,футболу та настільного тенісу, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.
    Заходи пройшли емоційно, діти показали свою силу, спритність, витривалість. Всі учасники змагань залишилися веселими і задоволеними.
    Дякуємо Збройним силам України за можливість дітям навчатись, займатися фізичною культурою та спортом, радіти життю!

18.10.2024 | Aдмін