Останній дзвоник

Свято Останнього дзвоника залишається улюбленим святом усієї нашої дружної шкільної родини. Ось і в цьому році воно пройшло радісно, яскраво, хвилююче. 14 юнаків та юнок востаннє сіли за парти. Свято розпочалося з флешмобу «Разом і до кінця». Пом’янули присутні хвилиною мовчання загиблих в АТО воїнів-гайсинчан, серед яких і випускник школи Олександр Рибаченко. На святі були присутні дорогі гості – воїни 25 ОМПБ «Київська Русь», вони подарували школі унікальний барельєф «Ікону пам’яті загиблим за незалежність України». Також гості вручили нагрудні знаки «Патріотка України» вчителям Костюк Наталії та Дубині Юлії.

Директор школи Дмитро Сінчук привітав усіх присутніх з успішним завершенням навчального року та вручив грамоти, подяки, дипломи найкращим учням школи. Традиційною була і каша, якою годувала своїх вихованців класний керівник 11 класу Наталя Черевко. Пролунав Гімн випускників Гайсинської школи №2, злетіли у небо синьо-жовті кульки і зазвучало над школою «Прощавай, рідна школо, моя! Тільки знай сумуватиму я, пам’ятай ці слова золоті: ти для нас найдорожча в житті!»

10.06.2016 | Aдмін