Свято Букваря

Який чудовий день! Який чарівний день!

А скільки вже гостей на нашім святі!

А скільки прозвучить тут радісних пісень —

Їх заспівають першокласники завзяті!

Сьогодні свято в них, лунати буде сміх!

Вони вже букви вивчили й читають.

Тож свято це для них і свято це для всіх!

Для тих, які вершини підкоряють!

Учні першого класу попрощалися зі своєю першою книгою. Щоб навчитися читати, діти пройшли складний, проте цікавий шлях. Вони довго готувалися до цього дійства і дуже хвилювалися. Але все вдалося чудово! На свято діти запросили своїх батьків, щоб показати, що вони не просто так відвідували школу. За майже рік навчання дітки навчилися читати, писати, рахувати і розв’язувати задачі. Під час свята учні жваво розігрували сценки, виконували пісні, декламували вірші та танцювали веселі таночки. Малята були сповнені позитивних вражень від свята, привітань від вчителя та батьків. Свято прощання з Букварем надовго запам’ятається всім. Прощавай, Букварику! Здрастуйте, нові підручники! Підготувала дійство вчителька 1 класу Сінчук Галина Іванівна.

13.05.2016 | Aдмін