Дитяче віче

6 травня в школі було проведено ІІІ Дитяче віче, яке проходило під девізом «Разом і до кінця». Захід був приурочений до Дня Перемоги. До школи прибуло багато гостей, серед яких 18 військовослужбовців, які приїхали з різних куточків України, щоб подякувати дітям за підтримку.

Віче почалося з промови  протоієрея Ярослава Вольвина, благочинного Гайсинського району УПЦКП, настоятеля храму Святого Великомученика і цілителя. Зі словами вдячності до присутніх воїнів звернулася Президент школи Гнатенко Богдана, вона підкреслила, що діти у довічному боргу перед ветеранами Другої світової війни, що зараз, коли триває страшна війна на сході України, учні школи не можуть стояти осторонь і підтримують бойовий дух солдатів своїми листами, малюнками, оберегами.

Щирими та щедрими оплесками зустріли присутні патріотичний флешмоб «Разом і до кінця», в якому взяли участь 60 учнів.

Від імені гостей на віче виступив командир 9 ОМПБ Котенко Сергій, він вручив подяку учням школи за підтримку і сприяння обороноздатності держави, він побажав учням успіхів і здійснення усіх починань та планів,  запевнив, що воїни 9 ОМПБ з честю та гідністю виконають покладений на них обов’язок і наголосив, що лише спільними зусиллями ми здолаємо усі перешкоди та здобудемо перемогу.

Також до слова було запрошено бійця 9 ОМПБ Мащенка Сергія, який вручив медалі «За єдність України» педагогу-організатору Костюк Наталії і учениці 10 класу Горбань Інні.

Потім до присутніх звернувся командир протитанкового взводу 25 ОМПБ «Київська Русь» Чекмаз Олександр, він сказав, що має за велику честь бути присутнім разом зі своїми побратимами  школі, в який навчався Олександр Рибаченко, подякував педагогічному колективу за патріотичне виховання підростаючого покоління. З рук активістів шкільного дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» Олександр Чекмаз отримав прапор з підписами та побажаннями для побратимів нашого загиблого випускника Рибаченка Олександра.

З уст учнів лунали вірші про війну, про матерів, які проводжають своїх дітей захищати рідну землю. Вразила присутніх композиція «Нашим Героям». Не змогли втримати сліз мужні воїни, коли діти винесли портрети загиблих жителів Гайсинського району. Вічна пам’ять нашим Героям!

Згадали  на віче і випускників школи, які мужньо встали на захист нашої України.

Підсумком зібрання стали слова з вірша :

Не розчаровуйсь в Україні,

А розумій її печаль.

Що робиш ти для неї нині –

У себе спершу запитай.

Не розчаровуйсь в Україні,

Ідеї волі певний будь,

Бо тільки той є справжнім сином,

Хто вміє неньку захистить!

07.05.2016 | Aдмін