Визволення Гайсинщини

Для гайсинчан березень – особливий місяць, адже 14 березня 1944 року було звільнено наш район від нацистських загарбників. В школі було проведено тематичну лінійку, на якій згадувалися страшні події минулого століття.

На жаль, залпи тієї війни не були останніми на нашій землі. Війна прийшла на нашу землю знову. Хвилиною мовчання пом’янули присутні тих, хто загинув за Україну.

Учні 7-го і 9-го класів разом з педагогами Костюк Н.В. і Дубиною Ю.Г. відвідали краєзнавчий музей, де завідуючий сектором Великої Вітчизни війни Васильченко С.О., розповів про те, як проходило звільнення Гайсинщини в березні 1944 року.

В цей день представники школи взяли участь у покладанні квітів до Обеліску Слави.

Пам’ять про кожного воїна, кожну жертву і кожного рятівника України є і буде для нашого народу вічною і нероздільною. Український народ – сильний і духом, і волею. Cлава Україні!

17.03.2016 | Aдмін