Поїздка в госпіталь

В суботу, 13 лютого, представники нашої школи відвідали Вінницький військовий госпіталь, поранені бійці отримали безліч дитячих малюнків та поробок від учнів нашої школи та від діток, які відвідують студію дитячого розвитку «Розумашка», а також мали можливість посмакувати домашніми пиріжками. Звертаємося до усіх дітей нашого міста з проханням підтримувати наших бійців, бо те, в що вкладено маленьку дитячу душу, насправді є святим для наших захисників. Приємною несподіванкою стала зустріч з колишнім бійцем 9 ВБТО Віталієм Янушевським «Arizona», який є співавтором книги «Украина – быль и боль», Віталій подарував книгу з автографом випускнику школи, в минулому, бійцеві 9 ВБТО Олексію Іщуку.

15.02.2016 | Aдмін