На Андрія збуваються мрії

13 грудня учні і вчителі школи здійснили цікаву подорож в історико-культурний центр “Замок Радомисль”, який знаходиться в м. Радомишль Житомирської області та на фабрику ялинкових прикрас в смт. Клавдієво-Тарасове Київської області.

Поїздка була дуже пізнавальною і цікавою, екскурсанти познайомилися з історією замка Радомисль, побували в папірні, де почули розповідь про те, як виготовляли раніше папір. Незабутньою була подорож виставковими залами, в яких розміщені старовинні домашні ікони.

Новорічна казка відчинила двері перед дітьми на фабриці ялинкових прикрас. Незабутні враження залишаться у дітей від побаченого в склодувному цеху, майстри видували зі скляних трубочок майбутні ялинкові кульки. Бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класі по розпису новорічної іграшки.

Додому всі повернулися  втомленими, проте дуже щасливими.

18.12.2015 | Aдмін