Інавгурація Президента

6 листопада в школі було проведено урочисту лінійку з нагоди інавгурації VII Президента Шкільної республіки. На цю почесну посаду було обрано ученицю 10 класу Гнатенко Богдану. Президент на Статуті школи урочисто пообіцяла з гідністю нести своє високе звання і захищати інтереси учнів школи. З рук керманича школи Богдана отримала посвідчення Президента шкільної республіки і почесну стрічку. Разом з Президентом складала присягу її команда – Рада міністрів школи і лідери класів. З вітальним словом звернулися до новообраного очільника дитячого колективу директор школи Д. Д. Сінчук та класний керівник Таченко Г.О. Лунали вітання й від екс – президентів школи Андрія Голованя, Вікторії Савіцької, Світлани Ражевої, Анни Шарандак, Альони Петрової, Людмили Ковальової. Наостанок усі присутні виконали Гімн школи.

12.11.2015 | Aдмін