День захисника України

12 жовтня в школі відбулася зустріч учнів з нашими випускниками – учасниками АТО. До стін рідної школи завітали ст.сержант Пелих Анатолій, випускник 2012 року, ст.сержант Іщук Олексій, випускник 2005 року, ст.сержант Печак Олександр, випускник 2005 року та друг нашої школи майор Тимчишин Микола Володимирович.

Гості подякували дітям за моральну підтримку, розповіли, як зігрівали їм на війні серце і душу дитячі обереги і малюнки. Олександр Печак поділився спогадами про бойові дії за Донецький аеропорт і подарував рідній школі святиню, яка пройшла з ним всю війну – прапор. Наостанок, гості залишили автографи на прапорі, а діти подарували їм обереги, виготовлені власноруч, квіти та малюнки.

Слава вам, наші герої! Ваш подвиг вписаний в новітню історію України. Наша школа дуже пишається своїми мужніми випускниками.

13.10.2015 | Aдмін