Загальношкільні батьківські збори.

10 жовтня , в ЗЗСО І-ІІІ ст.№-2 м. Гайсин, відбулись загальношкільні батьківські збори.

В ході їхнього проведення , адміністрацією закладу,  спільно з батьками , було обговорено основні напрямки організації навчально-виховного процесу в 2024-25 навчальному році. При цьому увага акцентувалась як  на успіхах , так і на проблемних питаннях ,що виникають в ході роботи. Було розглянуто  поведінку дітей під-час повітряних тривог, на заняттях і перервах.  Обговорено питання організації харчування в закладі-частина батьків висловила думку щодо необхідності розширення числа дітей пільгових категорій,  які мають отримувати  харчування безкоштовно. Було розглянуто ряд господарських питань щодо безпечного освітнього середовища на території навчального закладу, забезпечення належного санітарного стану класних кімнат, міри по запобіганню дитячому травматизму. як в навчальному закладі, так і за його межами.

13.10.2024 | Aдмін