Тиждень фізичної культури і спорту

Єдина краса, яку я знаю, – це здоров'я.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. З 13.05 по 17.05.2024 р. в ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 пройшов тиждень фізичної культури і спорту.
     Метою проведеного тижня  було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи, формування у дітей  мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів  на гуманістичних ідеалах олімпізму.
    Протягом тижня були проведені такі заходи:
    Ознайомлення учнів 5 класу з олімпійськими іграми та олімпійськими чемпіонами,змагання з піонерболу  між 5-6 класами,змагання з волейболу 10-11 класи,змагання з футболу 7-9 класи,Виставка газет «здоровий спосіб життя»,"Веселі старти", та біг по пересічній місцевості між учнями школи.
     Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники заходів. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя закладу не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень

21.05.2024 | Aдмін