Тиждень початкової освіти

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов у нашій школі Тиждень початкової освіти. Флешмоб, ігри, змагання, вікторини та акції, читання оповідань
    В. Сухомлинського та казок про математику, конструювання геометричних фігур, складання казок, вивчення українознавчих фізкультхвилинок, створення колажу, вивчення прислів’їв,  розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Він містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1-4 класів. І вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися.
       Кожен день мав певне спрямування:
    Понеділок – Казковий світ дитинства
    Вівторок – Мелодійна українська мова
    Середа –  Цариця наук — математика
    Четвер – День любителів природи
    П’ятниця – З Україною в серці.
      Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися у учнівських колективах. Режисерами-постановниками виступали класні керівники, а також самі діти. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.
    Активну участь у проведенні тижня початкової освіти приймали всі учні початкових класів. Особливо хочеться відмітити:
    1 клас – Базаренко Вероніка, Луцик Анна, Руденко Анна.;
    2 клас –Берасаб Богдана, Каська Макар, Круш Михайло ;
    3 клас – Міщенко Софія, Назаренко Ульяна, Снігур Тарас ;
    4 клас – Карпенко Уляна, Дадабаєва Анна, Щукін Микола.

16.05.2024 | Aдмін