"Там, де ми стоїмо до кінця"

20 березня в 7 класі пройшла відкрита виховна година "Там, де ми стоїмо до кінця"  . На виховну годину були запрошені родини полеглих Героїв - випускників школи, священик ПЦУ голова релігійної громади храму Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона отець Ярослав Вольвин , дружина полеглого Героя Анатолія Твердоли Галина Твердола , ветеран 25 ОМПБ "Київська Русь" Вільгельм Кройц , шкільний психолог Лариса Крук, адміністрація та працівники закладу.  Зібравшись теплим, родинним колом, захід почали з молитви на Алеї Героїв , потім говорили про речі, які важливі кожному з нас: про стосунки між рідними людьми, про любов, жертовність, віру, а також про наше ментальне здоров'я. Під час виховної години було провело два майстер- класи по плетінню з соломи ангела (Твердола Галина) та виготовлення намиста з хусток( Світлана Редчук ), звучало багато пісень, віршів, роздумів про жертовність, любов та віру ( о. Ярослав), порад стосовно збереження ментального здоров'я ( Лариса Крук). Наприкінці заходу діти подарували намисто присутнім жінкам, а потім разом з гостями "посадили квіті" на імітовану клумбу. Взявшись за руки, усі присутні у фіналі заспівали пісню "Хай буде весна..."

21.03.2024 | Aдмін