Тиждень трудового навчання.

З 26. 02 по 01.03. 2024 року проходив Тиждень трудового навчання. Організатор  - вчитель трудового навчання Романюк Микола Петрович.

Мета Тижня – розкриття та розвиток творчого потенціалу особистості учня, здатності застосовувати знання на практиці. Під час проведення Тижня з’явилася можливість приділити більше уваги та задовольнити  різні інтереси кожного зацікавленого учня, переконати його в тому, що він творець. Діти мали змогу продемонструвати свої уміння та навички. Учні 5 -8 класів провели майстер- клас із ажурного  випилювання та виготовлення сувенірів, малюнки «Трудове навчання очима дітей». Розгадували ребуси, кросворди, загадки.
    Була також організована виставка творчих робіт, виготовлених здобувачами освіти на уроках трудового навчання.

06.03.2024 | Aдмін