"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

На Вінниччині стартував наймасштабніший спортивний проєкт для школярів зі всієї України – «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

До участі у змаганнях планують залучити понад 500 шкіл області! Шкільні ліги – спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Сьогодні,25 січня 2024року в ЗЗСО №2 м.Гайсин пройшов І етап змагань,учнівські команди змагались за першість з футзалу  серед  5,6,7 класів.Після проведення змагань було підбиття підсумків, та нагородження команд.Для офіційного відкриття змагань проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" учасники заходу виконали гімн України.Вшанували світлою памяттю всіх,хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну. Памятаємо!Не пробачимо! Переможемо!Далі відбулось представлення команд,  і звичайно-змагання з гри в  футзал!!!

27.01.2024 | Aдмін