Тиждень фізичної культури і спорту

Навчальний рік в Гайсинській СЗШ І-ІІІ ст.. № 2 розпочався з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури і спорту.

У школі на протязі тижня проводились різноманітні змагання.

Першими проводились змагання з шашок, в яких переможцями стали учні 11 класу - Павлюк Мирослава та Кондратюк Руслан.

Наступного дня відбулись змагання з піднімання тулуба в сід з положення лежачи серед дівчат перше місце виграла Цимбалюк Ангеліна – учениця 8 класу. Згинання-розгинання рук від лави серед дівчат перемогла Капкан Богдана з 9 класу.

Також відбулись змагання з підтягування (хлопці) де перше місце здобув Кондратюк Руслан - учень 11 класу, в змаганняг з настільного тенісу переможцями стали учень 10 класу Мамрига Назар та учениця 9 класу Мамрига Діана.

В змаганняг з міні футболу серед хлопців 8-11 класів переможцями стали учні 11 класу, а в дівчат - учні 8 класу.

29.09.2015 | Aдмін