Веломарш миру

В суботу, 19 вересня, учні та вчителі школи організували веломарш в підтримку єдності та миру в Україні.

На центральній площі міста до учасників веломаршу приєдналися учні та вчителі СЗШ №5. Мандрували велосипедисти вулицями нашого міста, вони з гордістю везли великий прапор України. Маршрут пролягав по вулицях Б. Хмельницького, 1 Травня, Леніна, Південній, Плєханова, через с. Мар’янівка до Кунянської середньої школи. В Куні учасників велопробігу радо зустріла шкільна громада, діти швидко подружилися, вони співали патріотичні пісні, танцювали, утворивши велике коло єдності. В.о. директора школи Людмила Мехед провела цікаву екскурсію по школі. Потім діти відвідали могилу загиблого в АТО Сергія Маципули. З їхніх уст лунало: «Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!». Веломарш завершився, не хотілося розлучатися з новими друзями. Діти довго будуть згадувати ті позитивні емоції, які вони отримали в цей день.

21.09.2015 | Aдмін