Новини

  Бібліотека- філія для дітей м.Гайсин

  Літературний відеофлеш «Слово про Великого Тараса».  У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Багато часу минуло  з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі. 
       З нагоди дня народження відомого українського генія Т.Г. Шевченка працівниками бібліотеки-філії для дітей м. Гайсин,  для учнів 6  класу ЗЗСО  І-ІІІ ступенів № 2 м. Гайсин,  було організовано літературний відеофлеш «Слово про Великого Тараса».
       Під час заходу діти  здійснили  подорож сторінками життя та творчості Шевченка. Присутнім цікаво було дізнатися про дитячі роки відомого митця, про його життєвий шлях. Впродовж всього заходу глядачі мали змогу переглянути відеопрезентацію «Читаємо Кобзаря». 
       Також для користувачів бібліотеки  було розгорнуто книжкову виставку  «Ніжно вплітається в гомін Дніпра добре і щире Шевченківське слово» на якій розміщено багато цікавих фактів з життя та творчості генія українського народу.


  09.03.2023 | Aдмін

  Вернутись назад