Новини

  Тиждень біології в закладі освіти

  Тиждень біології став тією спільною справою, що згуртувала школярів, допомогла розкрити їх таланти, навчала діяти дружно й організовано, допомогла встановити зв’язки між різними віковими групами.  За основну мету проведення тижня біології ми обрали: виховувати любов до предмету; побачити учнів, у яких інтерес до біології уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які біологію не знають і цікавляться нею мало; розширити знання учнів у різних ділянках цієї науки. 
  Протягом тижня здобувачі освіти мали можливість фотографувати природу рідного краю, ознайомилися з «Цікавою біологією», побували на  «Ярмарці здоров’я» де учні 5-9 класів подорожували по павільйонах ярмарку, виконували завдання ведучих, дізнавалися про корисні поради щодо зміцнення свого здоров’я. Було проведено подорож-змагання «Природа рідного краю». На святі «Зимуючих птахів» учні дізналися про різноманіття зимуючих птахів, про їхню поведінку, послухали звуки птахів, розказували вірші. Найцікавішою для учнів виявилася гра «Синички стрибунці», також було проведено змагання «Пригоди у замку на острові Біо», під час якого учні розгадували головоломки, шаради на біологічну тематику. Учні 6 класу взяли участь в інтелектуальній грі "Цікава біологія". Тиждень виявився дуже інформаційним, змістовним, динамічним. Кожен учасник заходів, що проходили, залишився задоволеним своєю працею, а всі, хто були присутні, дізналися багато цікавого. 
   
   
  А на завершення  Тижня здобувачі освіти відвідали  цікавий захід, який проводив Центр неформальної позашкільної освіти " Майбутнє Нації", 🌎" Я досліджую світ"🌍
   
   
   
   


  27.02.2023 | Aдмін

  Вернутись назад