Новини

  Тиждень правознавства у закладі освіти

  Відповідно до плану роботи закладу освіти  з 30 січня по 03 лютого проходив тиждень правознавства  Тиждень правознавства  розпочався з інформування, де учнів було ознайомлено із планом заходів.
  Протягом тижня було організовано заходи науково-розважального спрямування.
  На інформаційному стенді учасники навчального процесу  мали змогу ознайомитися з матеріалами про права дітей та їх забезпечення в Україні та у світі. 
  Здобувачі освіти початкової школи долучились до створення книжки-розмальовки «Права дитини», а також для учнів 2-го класу було проведено годину спілкування «Мої права».
  Здобувачі освіти 5-8 класів взяли участь у відео лекторії «Знай свої права, дитино!», та активно долучились до конкурсу малюнка «Я маю право на…».
  Гра «Юридичний футбол» та правова гра «Де логіка?» були проведені для здобувачів освіти 9-11 класів. Переможцями стали команда «Феміда» (9 клас), Докійчук Микола (10 клас) та Грабовська Наталія (11 клас).
  Тиждень виявився дуже інформаційним, змістовним, динамічним. Кожен учасник заходів, що проходили, залишився задоволеним своєю працею, а всі, хто були присутні, дізналися багато цікавого.


  05.02.2023 | Aдмін

  Вернутись назад