День Перемоги

8 травня, в школі, відбулося традиційне дитяче віче “Діти проти війни”, приурочене 70-річчю Перемоги над нацизмом.

Шкільне подвір’я буяло квітами. З теплотою та радістю зустрічали вчителі та учні гостей. Серед них були ветеран Великої Вітчизняної війни Івічук О.А., заступник голови спілки ветеранів ВВВ Головатюк М.Д., методист РМК Ревкач В.В., випускник школи, а нині командир військової частини 11/19 Чорний І.В. з військовослужбовцями, батьки учнів.

Композицією “Маки” було відкрите дитяче віче. З вітальним словом до присутніх звернувся почесний гість Івічук О.А..

На святковій ноті з уст дітей звучало: “Ми хочемо миру!”, “Ні війні!”. Море квітів та дитячих посмішок було подаровано гостям.

Також традиційно, вчителі та учні школи, брали активну участь в міських урочистостях з нагоди Дня Перемоги.

12.05.2015 | Aдмін