Новини

  Методична робота під час осінніх канікул

  Найдосвідченіший педагог 
  ніколи не повинен спинятися на
  досягнутому, бо якщо нема руху
   вперед, то неминуче 
  починається відставання. 
  В.О. Сухомлинський
   
  Якість навчально-виховного процесу закладу освіти , його результати певною мірою залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.  Сучасний учитель   постійно оновлює свої знання й уміння,  має встигати за динамікою суспільного та науково-технічного процесу. Відповідно до плану роботи закладу під час осінніх канікул було проведено засідання педагогічної ради тема: «Формування особистості здобувачів освіти шляхом запровадження інформаційно  - комунікаційних технологій навчання та виховання в умовах НУШ».
  По особливому цікаво та змістовно відбулися засідання методичних об’єднань 
  • вчителів початкових класів - тема: «Інформаційно цифрова компетентність вчителя. Інноваційна система оцінювання в початковій школі. Особливості формувального оцінювання в НУШ.» 
  • природничого – математичного  циклу -  тема: «Нова Українська школа: від теорії до практики» 
  • суспільно - гуманітарного циклу  - тема "Освітній процес за новими Державними стандартами" 
  • класних керівників  - тема: «Система планування виховної роботи»  Обмін досвідом: «Планування виховної роботи з класним колективом» . 
  На засіданнях педагогічні працівники поділилися досвідом, ознайомилися з нормативними документами, обговорили підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад базових дисциплін .
   


    

     08.11.2022 | Aдмін

  Вернутись назад