Методична робота під час осінніх канікул

Найдосвідченіший педагог
    ніколи не повинен спинятися на
    досягнутому, бо якщо нема руху
     вперед, то неминуче
    починається відставання.
    В.О. Сухомлинський

Якість навчально-виховного процесу закладу освіти , його результати певною мірою залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.  Сучасний учитель   постійно оновлює свої знання й уміння,  має встигати за динамікою суспільного та науково-технічного процесу. Відповідно до плану роботи закладу під час осінніх канікул було проведено засідання педагогічної ради тема: «Формування особистості здобувачів освіти шляхом запровадження інформаційно  - комунікаційних технологій навчання та виховання в умовах НУШ».
    По особливому цікаво та змістовно відбулися засідання методичних об’єднань
    • вчителів початкових класів - тема: «Інформаційно цифрова компетентність вчителя. Інноваційна система оцінювання в початковій школі. Особливості формувального оцінювання в НУШ.»
    • природничого – математичного  циклу -  тема: «Нова Українська школа: від теорії до практики»
    • суспільно - гуманітарного циклу  - тема "Освітній процес за новими Державними стандартами"
    • класних керівників  - тема: «Система планування виховної роботи»  Обмін досвідом: «Планування виховної роботи з класним колективом» .
    На засіданнях педагогічні працівники поділилися досвідом, ознайомилися з нормативними документами, обговорили підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад базових дисциплін .

08.11.2022 | Aдмін