Прощавай школо, здраствуй літо!

Останній дзвоник – улюблене свято школярів, що сповіщає про закінчення  навчання. Ось і завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, ми перегорнули ще одну сторінку  шкільного життя,   яку війна розділила на дві половини – до 24 лютого  і після. Для багатьох школярів  сьогодні пролунає  нетрадиційний  останній шкільний дзвінок, який сповістить про початок літніх канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення.  Бажаємо всім віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у Ваших родинах.                                                                                                                       Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням цього непростого навчального року. Бажаємо безпечних канікул та довгоочікуваних радісних зустрічей у колі усіх рідних та друзів! Віримо у ПЕРЕМОГУ і надіємось на те, що у вересні свято Першого дзвоника збере усіх на подвір'ї школи!

07.06.2022 | Aдмін