Вам є кого захищати! Нам є ким пишатися!

5 грудня – День волонтера, 6 грудня – День ЗСУ. Недаремно ці два свята  поряд, так само, як стоять поряд  волонтер і захисник України. Для нашої «Фабрики добра» це не просто чергові дні в календарі, це значущі події. Напередодні Дня волонтера, ряди Дитячого волонтерського руху поповнилися, нас стало більше на 15 дітей, а значить і добрих патріотичних справ стане більше.  Нагороджував юних фабрикантів значками та Кодексом честі волонтера учасник двох революцій, волонтер Сергій Васильченко.

Посильна допомога воїнам ООС, підтримка родин полеглих, організація і проведення цікавих патріотичних акцій, флешмобів – це далеко не весь список добрих справ «Фабрики добра», саме за таку роботу ми були нагороджені грамотами від командира частини А 1619 та від райдержадміністрації та районної ради.

6 грудня діти привітали військовослужбовців частин А 0707 та А 1619 з 30-ти річчям Збройних Сил України, подякували їм за мирне небо, за те, що і вдень і вночі стоять на обороні держави. Слава Україні! Героям слава!

07.12.2021 | Aдмін