1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
    У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.
    Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, активісти учнівського самоврядування провели фоточелендж в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі», а також проінформували класні колективи про проблему ВІЛ-інфекції/СНІДу, нагадали про те, що ця проблема стосується кожного, що можна попередити інфікування через обрання альтернативних шляхів поведінки та виховати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві.
    Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

01.12.2021 | Aдмін