VI обласний Форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді "Ми- Українці!"

17 та 18 листопада делегація нашого закладу у складі педагога-організатора, координатора Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» Наталії Костюк, та юних патріотів Надії Колеснікової та Анни Рак, була учасником VI обласного Форуму українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці». До уваги учасників було представлено доповідь на тему «День Гідності та Свободи. Дві віхові події в історії незалежної України, які показали світу, що українці сміливо відстоюють свої демократичні права» та фільм на основі пошукової роботи активістів «Фабрики добра» «Козацький Хрест – то символ волі, доблесті і честі» (історія створення пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні в Гайсині).

18.11.2021 | Aдмін