Кольоровий тиждень

Яскраво, тепло і весело розпочався «Кольоровий тиждень»  в початкових класах нашої школи.  Це були надзвичайно цікаві дні. Діти подорожували у кольорову країну. Кожен день був для них яскравим, незвичайним та пізнавальним. Діти не просто потрапляли у країну певного кольору, а й дізнавались про його настрій, характер, смак та запах, переглядали відео, мультфільми,  читали оповідання, досліджували, виготовляли різні поробки, мандрували у часі, працювали над проектом,  виготовляли лепбуки та складали казки. А підсумком була колективна  творча справа малювання на асфальті. Цей тиждень подарував дітям яскраві враження та емоції.

Понеділок – червоний колір, він яскравий і святковий.

Вівторок  – жовтий колір, посміхайся всім на зло, щоб житті завжди везло.

Середа – день зелений, бережи життя на Землі.

Четвер – день синій, чиста вода – довге життя.

П’ятниця – день різнокольоровий, світ такий чудовий – різнокольоровий.

19.10.2021 | Aдмін