Всесвітній День Миру

Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами. Наш заклад долучився до цього свята. Діти виготовили плакати з голубами – які є символами миру. У всіх класах  були проведені відповідні тематичні заходи. На подвір’ї перед школою діти намалювали великого білого голуба, який символізує собою мир. На перервах лунали пісні про мир, щасливе дитинство, про Україну.

Діти по іншому, ніж декілька років тому, розуміють, що таке війна та мир. Тому, для всіх дітей нашої школи найбільше бажання в світі – це мир!

21.09.2021 | Aдмін