Рахнівка - земля Героїв

6 вересня  у с. Рахнівка завітали представники класних колективів 9 та 11 класу на чолі зі своїми класними керівниками Оксаною Дячок та Наталією Костюк.

Радо зустрів нас директор музею Дмитро Михайлович Омелянчук, він провів цікаву і змістовну екскурсію музеєм, розказав про важкий життєвий шлях Василя Стуса. Діти пройшли стежками, якими ходив поет, побували біля місця, де стояла хата, в якій народився Стус. Ми  отримали чимало інформації про Стуса не лише як про українського поета, але й про Стуса-перекладача, прозаїка, літературознавця, правозахисника, одного із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників, Героя України, лауреата Державної премії імені Т.Г. Шевченка, людину страдницької долі, громадянина-патріота.

Біля погруддя поета, діти поклали квіти і калину.

Також юні патріоти відвідали могилу загиблого в АТО земляка Петра Коваленка.

Вшанували пам’ять полеглого хвилиною мовчання.

09.09.2021 | Aдмін