Свято Першого дзвоника

Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань – це завжди яскраві враження і нові переживання, нові надії, несподівані зустрічі.

Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, школярів та батьків, воно об’єднує всі покоління.

1 вересня в нашому навчальному закладі пройшло свято Першого дзвоника!

13 діток  вперше сіли за парти, а для  13-х учнів 11-го класу, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.

Директор школи Олеся Гевеленко привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Днем Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Першокласники отримали чудові подарунки від міського голови Анатолія Гука та від депутата обласної ради Ігоря Хміля.

Нехай щастить вам, дітвора!

Ростіть розумні та сміливі.

Життя шкільного сторінки

Хай будуть сонячні й щасливі!

02.09.2021 | Aдмін