Шкільні будні

Нещодавно у нашій  школі відбулася святкова лінійка, присвячена Дню української мови.

Завданням якої було:

- поглибити знання про українську мову;

- ознайомитись із творчою презентацією Капкан Богдани;

- прослухати  патріотичний виступ учнів 6-го класу “Я люблю Україну!”

Приємно відзначити про перемогу талановитої, Богом обдарованої, скромної але цілеспрямованої учениці 8 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин –  Капкан Богдани, в творчому конкурсі «Кобзар і Україна», що проходив у Будинку культури 03.03.2015р. Богдана представила власну літературно-музичну композицію «Синам України», що мала актуальний і патріотичний зміст.

05.05.2015р. відбулося чудове свято для  дівчат 6-го класу «Господарочка». Ми з'ясували, що наші дівчата є   найкращими господинями і модницями. Кожна учасниця створила дизайнерську сукню з  целофанових пакетів та креатину зачіску. А також наліпили справжніх українських вареників. За хорошу роботу (хлопці  6-го класу та кл.  керівник, тобто журі), вирішили нагородити всіх учасниць титулами, призами і, звичайно, солодким столом.

11.03.2015 | Aдмін