Вітаємо з Днем Знань!

Щиро вітаємо усіх  із традиційним вересневим святом Першого дзвоника – Днем знань!

Особливим і важливим цей день є для наших першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він є і для майбутніх випускників, яким скоро доведеться йти у доросле життя та обирати свою професійну стежину. Бажаємо вам, дорогі наші діти, любити рідну мову і землю, поважати працю і знання, бути сумлінними і розумними. Нехай завжди з вами буде поруч підтримка та розуміння ваших рідних та близьких.

Шановні освітяни! Висловлюємо вам щирі слова вдячності за вашу самовіддану працю, мудрість і турботу, за виховання впродовж багаторічної праці свідомих українців, з якими ви щиро ділитеся своїми знаннями, любов’ю та теплом. Щастя вам та міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів! Нехай цьогорічний першовересень принесе нашим дітям широкі обрії знань, педагогам – задоволення від результатів роботи та вдячних учнів, батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!

Зі святом нас усіх! З початком нового навчального року!

31.08.2021 | Aдмін