Зустріч майбутніх першокласників

29 травня наш навчальний заклад гостинно відчинив двері для майбутніх першокласників та їхніх батьків, щоб вони могли ознайомитись із життям школи, досягненнями й успіхами педагогічного та учнівського колективів. Для гостей свята було підготовлено цікаву та насичену програму.

Батьки майбутніх учнів мали змогу отримати більше інформації про те, як підготувати дитину до вступу в школу, про умови та особливості навчання й дозвілля учнів, про освітні можливості, на власні очі побачити, як і чим живе школа зсередини. Також вони отримали багато інформації в процесі безпосереднього спілкування із директором школи Олесею Гевеленко, заступником директора з навчально-виховної роботи Наталею Грушею, відвідали навчальні класи НУШ, переглянули інформаційні матеріали, отримали відповіді на запитання. Особливу увагу приділили, звичайно, майбутнім першачкам, для яких учителі і учні  підготували веселу подорож Країною Знань, зустріч з казковими героями Зайчиком та Песиком, на пам’ять про першу зустріч подарували сувеніри.. Гадаємо, що всі гості нашої закладу отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву.

Продовження тексту новини

01.06.2021 | Aдмін