Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу проходить шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

Основна мета тижня #Love30 – запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі.

З нагоди проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього рух, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, класні керівники пояснювали дітям правила поведінки пішоходів, надавали рекомендації до використання (носіння) світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі. Були проведені заняття з теми безпеки дорожнього руху, уроки з основ безпеки життєдіяльності, тематичні виховні години та інші освітні заходи з популяризації та виховання безпечної поведінки дітей на дорогах.

21.05.2021 | Aдмін