До Дня Європи в Україні

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у  ЗЗСО І – ІІІ ст.№2 пройшли заходи до Дня Європи в Україні. Зокрема, перегляд відеофільмів «Історія виникнення Європейського Союзу»», «Я- європеєць», засідання круглого столу на тему: «Європейські цінності в Україні». Серед учнів початкової школи проводився конкурс малюнків на асфальті «Крок до Європи». Також у ці дні пройшли години спілкування, бесіди на тему євроінтеграції України. Школярі згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян.

14.05.2021 | Aдмін