Чорнобиль очима дітей

Нерівний бій… Загублені життя,

Ще довго по ним будуть бити дзвони

Пішов Чорнобиль геть у небуття.

Чорніють згарища… Біліють скроні

Напередодні 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції в нашому навчальному закладі відбувся дистанційний конкурс малюнків «Чорнобиль очима дітей». Цьогоріч участь у конкурсі взяли 28 здобувачів освіти. Серед учасників було визначено 15 переможців.

7 травня до нас завітали гості - голова правління районної громадської організації «Союз Чорнобиль» завідуючий районним музеєм «Пам’ять Чорнобиля» Микола Іванович Поворознюк та ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС І категорії Володимир Павлович Мищенко. Вони нагородили усіх дітей цінними подарунками.

Учасники конкурсу змогли проникнутися тематикою відповідальності людей за свої дії відносно природи, необхідності дотримуватися умов безпечного проживання на забруднених радіацією територіях та неминучого відродження цих квітучих країв у майбутньому.

Сумні дзвони Чорнобиля дзвонять, розносячи світом своє тривожне калатання, оповіщаючи, що горе Чорнобиля, сльози Чорнобиля — це лихо не тільки українського народу. Це стосується кожного, хто живе на Землі. А ще дзвони Чорнобиля попереджають: «Люди! Пам'ятайте! Не дайте спалахнути на землі атомній пожежі. Вона не пощадить нікого».

11.05.2021 | Aдмін