Новини

  День народження Кобзаря

  І мене в сем’ї великій

  В сем’ї вольній, новій,

  Не забудьте пом’янути

  Незлим тихим словом.

  Т. Шевченко

   

                Сьогодні Україна відзначає 207 річницю від дня народження видатного майстра слова, талановитого художника, славетного і величного Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861).

               Традиційно з нагоди вшанування пам’яті Великого Українця у нашому навчальному закладі пройшли читання творів Т. Шевченка, в цьому році дистанційно. Класні керівники провели дистанційн ряд заходів:  це і перегляд та обговорення у класних групах фільмів «Таємниці генія Шевченка» (10 клас) та «Тарас Шевченко – український Джедай» (9 клас), «День народження Великого Кобзаря» (11 клас),  і проведення години спілкування «Шевченко жити буде, поки на землі будуть люди» (8 клас), інформаційної п’ятихвилинки «Феномен Тараса Шевченка» (5 клас) та «Наш Тарас Шевченко»(6 клас). В початкових класах відбулися: літературний марафон «Читаємо Шевченка» ( 1 клас), перегляд віршованої презентації «Про Кобзаря дітям» (2 клас), читання поезій Шевченка

   « Рядками великого Кобзаря» (3 і 4 класи)  

           Тарас Шевченко залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він учить малих і дорослих вивчати історію рідного краю, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України-матері.

            Минають роки, змінюються покоління, але слово Тараса – живе і вічне!

   

  Переглянути відео дистанційного конкурсу можна тут :

  www.youtube.com/watch  09.03.2021 | Aдмін

  Вернутись назад