Комп’ютер і я

Відповідно до плану роботи закладу освіти  є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики.  Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності. Позакласна робота з інформатики є невід'ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в закладі. Вона поглиблює знання, залучає до вивчення предмета учнів початкової і середньої школи, сприяє розвитку їх інтелекту, розширює світогляд.
    Для учнів 9 - 11 класів проводився   «Конкурс знавців Microsoft PowerPoint ».
    Учні 5-8 класів розгадували ребуси та кросворди з даної тематики , відповіднодо вікових групп.
    Між учнями 8 класу проведено конкурс на кращу стінгазету «Цікава інформатика»
       Активну участь взяли учні початкових класів. Під час гри вони показали свою обізнаність та вміння працювати в групі.
    Найактивніші нагороджені подяками.

19.02.2021 | Aдмін