Тиждень математики у школі

З 25 по 29 січня 2021 року  у школі проходив  Тиждень математики. Гаслом тижня були обрані слова  німецького математика Фелікса Гаусдорфа «Є в математиці щось таке , що викликає людське захоплення».

Перший  день тижня розпочався із оголошення плану проведення. У понеділок відбувся  захист математичного проекту «Салон  краси чисел» здобувачами освіти 5 класу  Школярі  9  класу розпочали роботу над математичним плакатом.

Під час проведення десятихвилинок на уроках математики діти слухали повідомлення  про цікаві факти із життя видатних математиків. Були проведені математичні руханки.

На протязі тижня учні 9, 10, 11 класів  узяли участь у змаганнях з усного рахунку.

Між колективами 5 і 6 класу було проведено «Математичний морський бій», а в  7 і 8 класі відбулися  «Математичний брейн-ринг» і «Аукціон знань».

Усі здобувачі освіти школи взяли участь у конкурсі «Модель математичної фігури своїми руками»

Найактивніші учні були нагороджені грамотами.

29.01.2021 | Aдмін