Екологічна акція

Україна страждає від незаконної вирубки лісів, особливо її західна частина. Хвойні дерева - ялини і сосни - це єдині цілорічні «генератори» кисню. Цих лісових красунь вирубується досить багато.

Між учнями початкових класів оголошено екологічну акцію "Подаруй ялинці життя. Почни із себе". Ми закликаємо виготовити ялинку власними руками, а не купувати живих дерев.

Розпочали акцію учні 4 класу з виготовлення колективної паперової ялинки. Дітей було ознайомлено з традиціями квітчання новорічного деревця та створення святкових композицій.

Така акція сприятиме, перш за все, згуртуванню дитячого колективу, адже вони разом зроблять корисну справу, по-друге, створення позитивного, радісного настрою від спільної справи, по-третє, розвиватиме екологічне мислення та екологічну свідомість наших учнів. І, звісно, неможливо оминути і оздоровчий вплив на організм дитини хвойних дерев, які сприяють очищенню повітря, яким  ми дихаємо.

Щиро запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у акції. Своїм прикладом Ви демонструєте, що не лише природа дає нам користь, а й ми можемо бути корисними для природи!

14.12.2020 | Aдмін